Wytwórcy OZE błyskawicznie zmieniają krajobraz sektora energetycznego. Wybierając naszą ofertę, mogą wspólnie z Veolią, stawać się częścią zielonej rewolucji.

DLA KOGO JEST TA OFERTA?

Duże i
małe elektrownie wiatrowe

Małe elektrownie
wodne

Farmy fotowoltaiczne

Biogazownie

Inni lokalni
wytwórcy

Instalacje termicznego
spalania

>

Duże i
małe elektrownie wiatrowe

>

Małe elektrownie
wodne

>

Farmy fotowoltaiczne

>

Biogazownie

>

Inni lokalni
wytwórcy

>

Instalacje termicznego
spalania

Elastyczne zasady i przejrzyste warunki współpracy

Indywidualne podejście do każdego projektu

Bogate portfolio usług: zakup energii, praw majątkowych i gwarancji pochodzenia

Ceny energii wyznaczane przy użyciu najlepszych modeli uwzględniających przede wszystkim potrzeby Wytwórcy

Opieka doradcy z wieloletnim doświadczeniem w obszarze energii odnawialnej

Wsparcie zarówno dla podmiotów w systemie zielonych certyfikatów, jak i w aukcyjnym systemie wsparcia

Wytwórcy OZE

JEŚLI JESTEŚ WYTWÓRCĄ ENERGII O MOCY POWYŻEJ 500 kW I CHCESZ POZNAĆ OFERTĘ DLA TWOJEGO OZE – SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z NASZYM DORADCĄ

ORIGINATION, OZE, WYTWÓRCY

Grzegorz Szewczyk

tel. 727 699 580 email: grzegorz.szewczyk@veolia.com

formularz kontaktowy

Już dziś zacznij oszczędzać na energii.

Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. zgodnie z Pana/Pani żądaniem w celu udzielenia odpowiedzi na wniosek/zadane pytanie i/lub załatwienie zgłoszonej sprawy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o produktach i usługach (cele marketingowe) od Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. za pośrednictwem jednego lub więcej kanałów komunikacji (proszę zaznaczyć odpowiednio okienko lub okienka):

W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. do celów marketingowych za pośrednictwem objętych zgodą kanałów komunikacji. Wyrażoną zgodę na kontakt mailowy lub telefoniczny może Pani / Pan cofnąć w każdym momencie, bez podawania przyczyny poprzez jeden z poniższych sposobów: (i) wysłanie wiadomości na e-mail: inspektor.pl.vpol@veolia.com, (ii) pisemnie na adres administratora: Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o., ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa (iii) wysłanie wiadomości na e-mail, na który Pan / Pani przesłał/a zgodę.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Jest Pan/Pani uprawniona do dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.

Kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów? Wypełnij formularz znajdujący się obok.

Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o.

ul. Puławska 2,

02-566 Warszawa

Polska

Tel: +48 22 568 81 97

REGON: 142749104

NIP: 5213589769

Twoja wiadomość została wysłana